„Dostawa wyposażenia do pracowni w projekcie Podniesienie atrakcyjności i jakości kształcenia zawodowego w ZS 2 w Sanoku”
Znak sprawy: IN.272.19.2022
Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę wyposażenia:
1. Pracowni Teleinformatyki - Wyposażenie ogólno-dydaktyczne - sieci WAN
2. Pracowni Teleinformatyki - Wyposażenie stanowisk dydaktycznych - sieci WAN
3. Pracowni Teleinformatyki - Wyposażenie ogólno-dydaktyczne - Sieci LAN
4. Pracowni Teleinformatyki - Wyposażenie stanowisk dydaktycznych - sieci LAN
5. Pracowni Teleinformatyki - Wyposażenie stanowisk dydaktycznych - niezbędne do rozszerzonego programu nauczania
6. Pracowni Teleinformatyki - Wyposażenie niezbędne do rozszerzonego programu nauczania
7. Pracowni Spawalnictwa
w ramach projektu pn. „Podniesienie atrakcyjności i jakości kształcenia zawodowego w ZS 2 w Sanoku” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020, Działanie 9.4 Poprawa jakości kształcenia zawodowego, Konkurs nr RPPK.09.04.00-IP.01-18-033/20, numer umowy RPPK.09.04.00-18-0017/20
Przedmiot zamówienia podzielony jest na 3 części:
Część 1 - sprzęt teleinformatyczny
Część 2 - sprzęt techniki światłowodowej
Część 3 - zestawy edukacyjne
Minimalne parametry techniczno-jakościowe przedmiotu zamówienia zostały określone szczegółowo w załączniku nr 1 do SWZ.
Oferowany przez Wykonawcę sprzęt musi być fabrycznie nowy, nieużywany i wolny od wad oraz musi spełniać minimalne parametry techniczne i jakościowe określone w tabeli powyżej.
Oferowany sprzęt musi być objęty gwarancją producenta na okres minimum 24 miesięcy (nie dotyczy materiałów zużywalnych).
W ramach gwarancji Wykonawca zobowiązany będzie do zapewnienia wykonania naprawy sprzętu w terminach i na warunkach określonych w niniejszym dokumencie i w umowie a w szczególności:
W okresie objętym 24 miesięczną gwarancją Wykonawca zobowiązuje się:
do nieodpłatnego usuwania usterek uszkodzonego sprzętu w terminie do 14 dni roboczych, liczonych od dnia następującego po zgłoszeniu reklamacyjnym. Jeśli Wykonawca nie naprawi sprzętu we wskazanym terminie będzie zobowiązany do nieodpłatnej dostawy sprzętu zastępczego o nie gorszych parametrach technicznych na cały czas naprawy sprzętu objętego gwarancją.
Zamawiający nie ponosi kosztów naprawy sprzętu (w szczególności usług, części i transportu), w razie wątpliwości wszelkie koszty związane z naprawą obciążają Wykonawcę.
W przypadku niemożliwości dokonania naprawy, Wykonawca dostarczy fabrycznie nowy sprzęt o parametrach takich samych lub wyższych, jak uszkodzony, w terminie 14 dni od zgłoszenia. Odbiór nowego sprzętu nastąpi na podstawie protokołu odbioru.
Wykonanie naprawy nie spowoduje utraty gwarancji. W przypadku zawinionej przez Wykonawcę utraty gwarancji wszelkie koszty i obowiązki wynikające z gwarancji przechodzą na Wykonawcę.
Wszystkie oferowane urządzenia elektryczne muszą być oznaczone znakiem CE.
UWAGA
Wykonawca będzie zobowiązany do oznakowania (poprzez naklejenie stosownej etykiety z informacją o współfinansowaniu europejskim oraz logami programowymi) wszystkich dokumentów oraz wyposażenia przekazywanego Zamawiającemu, zgodnie z aktualnie obowiązującymi zasadami Podręcznika wnioskodawcy i beneficjenta programów polityki spójności 2014-2020 w zakresie informacji i promocji.
Informacje dodatkowe:
Zaoferowane oprogramowanie musi spełniać cechy legalności określone przez producenta danego oprogramowania. Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania procedury sprawdzającej legalność oprogramowania, poprzez kontakt z producentem oprogramowania.
Wszystkie urządzenia i całe wyposażenie muszą być fabrycznie nowe i nieregenerowane. W celu zachowania pełnej zgodności, wydajności oraz kompatybilności dostarczanego sprzętu i wyposażenia zamawiający wymaga aby dostarczony sprzęt posiadał gwarancję producenta oferowanego sprzętu (nie dotyczy materiałów zużywalnych).
Nazwa/y i kod/y Wspólnego Słownika Zamówień: (CPV):
Część 1 - sprzęt teleinformatyczny
CPV - 39162100-6 - Pomoce dydaktyczne
CPV - 32522000-8 - Sprzęt telekomunikacyjny
Część 2 - sprzęt techniki światłowodowej
CPV - 39162100-6 - Pomoce dydaktyczne
CPV - 38621000-4 - Aparatura światłowodowa
Część 3 - zestawy edukacyjne
CPV - 39162100-6 - Pomoce dydaktyczne
CPV - 39162110-9 - Sprzęt dydaktyczny
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w: załączniku nr 1 opis przedmiotu zamówienia.
Zamawiający nie wymaga w niniejszym postępowaniu przedmiotowych środków dowodowych.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa polegająca na sprzedaży i dostarczeniu do siedziby Zamawiającego oraz jednostek podległych artykułów biurowych oraz materiałów eksploatacyjnych do drukarek oraz kserokopiarek wraz z odbiorem zużytych materiałów. Szczegółowy opis asortymentu został zawarty w załączniku nr 1 - opis przedmiotu zamówienia.
Zamówienie podzielone jest na 3 części:
Część 1 - sprzęt teleinformatyczny
Część 2 - sprzęt techniki światłowodowej
Część 3 - zestawy edukacyjne
Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Zamawiający nie określa maksymalnej liczby części zamówienia, na które oferty częściowe może złożyć jeden wykonawca. Oferty w postępowaniu można składać w odniesieniu do wszystkich części zamówienia tzn. że Wykonawca może złożyć ofertę na wybraną/e przez siebie część/ci lub na wszystkie części zamówienia.
TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA
Wykonawca jest zobowiązany wykonać zamówienie w maksymalnym terminie 60 dni od dnia podpisania umowy.
UWAGA termin dostawy jest kryterium oceny ofert.
SKŁADANIE I OTWARCIE OFERT
Wykonawca składa ofertę za pośrednictwem Formularza do złożenia, zmiany, wycofania oferty dostępnego na ePUAP i udostępnionego również na miniPortalu. W formularzu oferty Wykonawca zobowiązany jest podać adres skrzynki ePUAP, na którym prowadzona będzie korespondencja związana z postępowaniem.
Termin składania ofert: 20.10.2022 r. godzina 10:00.
Termin otwarcia ofert: 20.10.2022 r. godzina 10:30.
Wykonawca może przed upływem terminu do składania ofert zmienić lub wycofać ofertę za pośrednictwem Formularza do złożenia, zmiany, wycofania oferty lub wniosku dostępnego na stronie ePUAP. Sposób zmiany i wycofania oferty został opisany w Instrukcji użytkownika.
Otwarcie ofert następuje poprzez użycie mechanizmu do odszyfrowania ofert dostępnego po zalogowaniu w zakładce Deszyfrowanie na miniPortalu i następuje poprzez wskazanie pliku do odszyfrowania.
Zamawiający, niezwłocznie po otwarciu ofert, udostępnia na stronie internetowej prowadzonego postępowania informacje o:
1) nazwach albo imionach i nazwiskach oraz siedzibach lub miejscach prowadzonej działalności gospodarczej albo miejscach zamieszkania wykonawców, których oferty zostały otwarte;
2) cenach lub kosztach zawartych w ofertach.
Zamawiający na realizację zamówienia zamierza przeznaczyć 66 077 zł.
W tym na poszczególne części:
cz 1 9400 zł
cz 2 54570 zł
cz 3 2100 zł